Nechajte to na profesionála.

 

Profesionálne fotografie

„Prvý dojem druhýkrát neurobíš“, preto som sa rozhodol, že každá nehnuteľnosť si zaslúži profesionálne fotografie. Pri kúpe domu alebo bytu sú práve fotografie tým, čo vyvolá emóciu, ktorá rozhoduje o tom, či sa nám daná nehnuteľnosť páči alebo nepáči. Kvalitné fotografie môžu rozhodovať o počte záujemcov a dokonca vedia zvýšiť aj cenu nehnuteľnosti prípadne rýchlosť predaja.

Dokonalá videoprezentácia

Veľmi dôležitá forma prezentácie, avšak na slovenskom trhu nie veľmi využívaná. Naozaj veľmi málo maklérov ponúka svojim klientom kvalitné video. Prostredníctvom videa dokážu prípadní záujemcovia cítiť energiu a atmosféru, ktorú nehnuteľnosť vyžaruje čo potom samozrejme zvyšuje záujem o osobnú obhliadku a tým aj zvýši šancu na predaj.  

Homestaging

Podobne ako videoprezentácia, homestaging nie je v slovenskom realitnom prostredí bežnou záležitosťou. Čo si mám pod tým predstaviť? Je to príprava nehnuteľnosti na fotenie alebo video. Dekorujeme, zveľaďujeme, zútulňujeme prípadne premiestňujeme nábytok tak, aby sme vyzdvihli všetky kladné stránky nehnuteľnosti a vytvorili tak príjemný pocit domova. Cieľom je ukázať potenciál nehnuteľnosti. Vhodný homestaging zvyšuje cenu nehnuteľnosti.

Prepracovaný marketing

Zo skúsenosti viem, že v dnešnej dobe už nestačí len nahodiť nehnuteľnosť na portál s realitami a čakať, kým sa ozve záujemca. Najdôležitejšie je, aby sa o danej ponuke dozvedeli práve ľudia, ktorí by sa o kúpu nehnuteľnosti zaujímajú. Fenoménom dnešnej doby sú sociálne siete, ktoré využívam na propagáciu nehnuteľnosti, či už na Facebooku alebo Instagrame formou platených príspevkov.

Finančné a právne služby

Ako som už spomínal, venujem sa aj financovanou a vďaka spolupráci s každou bankou viem vždy klientom poskytnúť aktuálne informácie a poradenstvo. Dokonale ovládam procesy spojené s financovaním a viem tak klientom zaručiť hladký priebeh a komplexný servis pri kúpe vysnívanej nehnuteľnosti. Vďaka silnej a stabilnej firme v ktorej pôsobím vieme klientom zabezpečiť kompletné právne služby vďaka vlastnému právnemu oddeleniu.

Profesiolnál je ten, kto splní, čo sa od neho očakáva.