Rodinný dom Nová Dedinka

Ideálne rodinné bývanie

Galérie fotografií rodinného domu

 

Vaše vysnívané bývanie...

Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj krásny dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom. Rodinný dom kolaudovaný v roku 2010. Nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej obci Nová Dedinka. Obec sa nachádza len 6 km od mesta Senec a len 27 km od Bratislavy. Stojí na krásnom udržiavanom pozemku o výmere 594 m2 a ponúka úžitkovú plochu o výmere 186 m2. Okrem toho, že záhrada je plná pestrofarebných kvetov a zelených stromov, nachádza sa v nej aj murovaný záhradný domček, ktorý poskytne množstvo úložného priestoru. Samozrejmosťou je automatický zavlažovací systém, ktorý je napojený na studňu.

Dom ponúka množstvo výhod a benefitov. Jednou z najväčších výhod je jeho dispozícia a priestrannosť. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť sa nachádza na prízemí a je tvorená veľkou presvetlenou obývacou izbou spojenou s kuchyňou a jedálenskou časťou. Kuchyňa je veľmi prakticky riešená, poskytuje dostatok úložného priestoru. K dispozícii je aj špajza, ktorá ponúka ďalší úložný priestor. Obývacia izba je priestranná, stvorená na rodinné chvíle. Vedie z nej priamy vstup na terasu, z ktorej je krásny výhľad na celú záhradu. Na prízemí sa ešte nachádza vstupná chodba so vstavanou skriňou a komodou, samostatné WC a veľká technická miestnosť, ktorá okrem toho, že slúži ako ďalší úložný priestor.
Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 4 izby. Jedna z izieb (spálňa) má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC a dokonca aj vlastný šatník. Veľkou výhodou je, že v šatníku sa nachádza okno. Ďalšie izby sú dostatočne veľké a môžu slúžiť ako detské izby, hosťovské izby alebo pracovne. Na poschodí sa nachádza aj ďalšia kúpeľňa spojená s WC, avšak v tejto kúpeľni sa nachádza rohová vaňa.
Ďalším benefitom je to, že na oknách sú vonkajšie žalúzie.
Dom je veľmi dobre technicky navrhnutý pričom sa myslelo na jeho maximálne využite. Noví majitelia sa určite ocenia, že v dome je centrálny vysávač, rekuperácia, alarm a taktiež aj slnečné kolektory, ktoré slúžia na ohrev teplej vody.

Nová Dedinka, ideálne miesto na život.


Rodinný dom sa nachádza v zabývanej časti obce Nová Dedinka, ktorá sa nachádza len pár minút mesta Senec a Bratislavy. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu základná škola (1. aj 2. stupeň), pošta, malé potraviny, veľké novootvorené potraviny Kraj, reštaurácie, fitness centrum, kaderníctvo, kozmetika, detské ihriská. Bývanie v tejto obci určite ocenia aktívni ľudia a ľudia, ktorí majú radi prírodu. Nachádza sa tu veľmi obľúbená cyklotrasa, ktorá sa nachádza v nádhernom tichom prostredí Čiernej Vody a po ktorej sa dostanete do susednej obce Bernolákovo a do Ivánky pri Dunaji, kde nájdete ďalšie možnosti na trávenie voľného času.

  • občianska vybavenosť 
  • materská a základná škola 
  • príroda, cyklotrasa 
  • potraviny 
  • za pár minút do Bratislavy 
  • športové ihriská 
  • pár minút do Senca